KONST / Litografier / Färglitografi 13581337

nr 1358 1337

Lennart Sand

(f. 1946), Sverige

Färglitografi, Signerad, PT, utter. Motivet: 36x52cm

Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:11:32

Lennart Sand

Läs mer om Lennart Sand